Outlaws Of Love (Spíš zápis z budoucnosti)

1. ledna 2017 v 23:30 | Misaki Mayo |  Oneshot
Psanci lásky. Tak nám začali říkat. Všem. ať už bisexualům, lesbám, gayum a trnsexuálům. Dokonce nás označili a napsali nám naši sexualní orientaci do občanky. Ale co 'Ti Normální!? TI nemají nic, protože k naší menšině nepatří. MOžná jsou i lepší, protože o ejich orientaci nemusí nikdo vědět. Nikdo se jim nevyhýbá. Nikdo jin nenutí duhu, která byla kdysi znamením naděje. A teď? Její význam se rapidně změnil. DUhovci, neboli duhová menšina, jak nám říkají se musela označit. Nikdo netuí proč. Ani já ne. Nemáme povoleno na veřejnosti ukázat svůj vztah, ale k orientaci se v patnácti musí přiznat každý. V osmnácti pak dostane duhové označení, aby to lidé věděli. Aby věděli, že není jedním z vás. Naštěstí nás nenutí, jít do jedné oddělené městské části, i když pár z nás bylo vyhozeno z domu.


V dnešní době se to dá čekat. Když se s tím rodiče nesmíří, rpotože je ostuda být označen, tak vás prostě vyhodí na ulici.
Což byl i můj příběh. Naštěstí se našly ubytovny, kde nás ubytovali. Samozřejmně označeny. Ale prozatím je to je vyjímkou. Ovšem bokím se, co si stát vymyslí dál. Co budeme muset podstoupit? Už tak nás vnímají jako něco, ce se musí odlišit. Psanci lásky nám říkají proto, že mi mezi normální lásku nepatříme. Nemůžeme mít děti. Nemůžeme se vdávat. Nemůžeme nic. A čí je to asi chyba?
Samozřemně existují i lidé, kteří za nás bojují. Kteří se postavili za LGBT. Ty lidi já obdivuju. Obdivuju je za to, že dokláží být tolerantní. To oni vybojovali LGBT dětem alespoň částečný domov, ve kterém teď žiji. Oni protestují. Dělají to pro nás protože nám to bylo zakázáno.
My jsme menšina. Nemáme právo protestovat proti většině. Tenhle zákon je sice stupidní, ale vychází z jednoho proslovu: Menšina se podvolí většině. Podle toho jsou Heteráci většina a my menšina, takže se musíme podvolit. Vím, zní to stupidně...Ale bohužel v nové společnosti to tak funguje. Taky se to prý vztahuje na reprodukci. My nemůžeme mít děti. (Já po nich ani netoužím.) Oni ano, a proto jsou důležitější, než my. Protože udržují druh, či co...
Nejradši bych je všechny taky označkoval. Ať si užijí tu diskriminaci. Tu potupu. Co přije dál?
Nebudeme mít právo chodit do obchodu, nebo práve jíst či pít, studovat a pracovat jako normální lidé?
LGBT láska prý nebyla nikdy normální. Ale co je normální? Utlačovat menšinu, většinou?
Jeden člověk kdysi prohlásil: "Manželství je čistě o plození dětí.ů alespoň to lidi tvrdí. Jenomže okdy se lidé berou jen kvůli reprodukci dětí.

Tyhle ustanovená ba i zákony, rozbili tolik domou a žničili tolik lidí. Vždycky jsem se toho bál, ale teď jen...Teď se jen snažím přežívat. Protože nic jíného mi ani nezbývá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama