Arigatou. I love you too!

1. ledna 2017 v 23:25 | Misaki Mayo |  Oneshot
Často jsem přemýšlela o svém životě. Jestli bych na něm něco změnila nebo naopak nezměnila. Shodla jsem se na tom, že bych svůj dosavadní život nezměnila. Nezměnila bych to, že jsem se znovu shledala s kamarádkou ze základky a ani bych nezměnila to, že jsem ji potkala znova.
Asi bych si ani nevybrala jinou střední, než tu, na kterou jsem chodila. I když uznejme, že jsem ji nezvládala zrovna nejlépe. Hlavně matematiku. Ale komu by šla matika? Možná někomu extra chytrému a to jsem já nebyla. Ale nebyla jsem ani hloupá, jen jsem věci o něco pomaleji chápala. Vždycky jsem to musela nejdříve pochopit, aby mi to dávalo smysl.
A tak to bylo téměř u všeho. Například jsem dlouhou dobu nepochopila smysl toho, že se mnou moje nejlepší kamarádka zůstávala i přes všechny eskapády, co se mezi námi staly. Nehádali jsme se, ale někdy jsem se cítila divně.


Dokonce jsem zjistila, že je na holky, ovšem vůbec mi to nevadilo, dokud jsem si neuvědomila, že jsem se do ní zamilovala.
Byl to podivný pocit a dlouho jsem se tomu bránila. Opravdu dlouho, ale v jeden den jsem to prostě přijala, protože už se to nedalo přehlížet. A dneska byl ten den, kdy jsem se jí to chystala říct. Konečně jsem se k tomu odhodlala.
Dneska byla sobota. Den, kdy jsme všichni studenti měli volno od školy a toho jsem se chystala využít. Sice jsme s Nick nechodili na stejnou školu, ale shodou okolností jsme bydleli na stejném intru a na stejném pokoji. Předem jsme ani jedna z nás netušila, že se tohle stane. Nebylo to plánované.
Snad osud? Nevěděla jsem to, ale dnes mi to bylo jedno. Původně jsem měla jet k babičce a ona k rodičům, ale tak strašně pršelo, že jsme to obě odložili a radši zůstali tady. Byla to ideální příležitost, protože kromě nás na intru moc lidí nezůstalo. Jen pár holek a kluků, ostatní jeli k rodičům, které už asi týden neviděli. Vychovatelky tady zůstali jen dvě a ty se o nás moc nezajímaly. Měli svých starostí dost.
Nick si na chvíli odskočila a tak jsem měla čas si to pořádně promyslet. Chtěla jsem, aby to bylo perfektní, proto jsem si dala sprchu. Oblékla jsem si tričko s písmenky a tepláky, které vypadali umazané, al bylo to schválně. Vlasy jsem si nechala rozpuštěné. S malováním jsem se nijak nezabývala. Moc jsem se nemalovala, takže nebylo potřeba na tom dneska něco změnit. Připravená jsem se vrátila zpět do pokoje, kde jsem čekala, až se vrátí. Pořád dokola jsem si v hlavě odříkávala, co řeknu, až přijde, co udělám.
Zůstanu sedět na posteli a až si sedne ke mně, jemně ji vezmu kolem ramen a řeknu jí to. Plánovala jsem si v duchu. Jenom že, když se vrátila, vešla do pokoje, všechny plány se mi vykouřily z hlavy. Možná by se dal vidět i ten kouř, coli vycházel ušima. Najednou jsem byla nervózní. Měli jsme v plánu kouknout se na pohádku. Nepamatovala jsem si přesně, jak se jmenovala, věděla jsem jen, že je kreslená a moc dobrá, podle Nickiných slov.
Nick přišla v riflích a černém tričku. Právě teď se, ale převlékala do bílého tílka a černých tříčtvrťáků. Zdálo se to pro ni pohodlnější. Při převlékání jsem ji koutkem oka pozorovala. Její štíhlou postavu a černé vlasy stažené decentně v culíku, padající ji při tom přes rameno. Oblečení jí padlo dokonale. Vypadalo to kouzelně. Alespoň mě to tak připadalo. Byla jsem tak omámená, že jsem se nevšimla, že si rozpustila vlasy a gumičku si vložila do kapsy.
Potom se vydala ke mně a čekala, až ji uvolním místo. Při cestě přibrala i svůj noťas, takže, když se pohodlně posadila, položila si ho na kolena. Přisunula jsem se k ní blíž, abych pak taky viděla. Sálalo z ní příjemné teplo. Chtěla jsem ji obejmout a skrýt se v jejím náručí. Sevřela jsem ruku v pěst a pokusila jsem se zarazit tyhle myšlenky. Místo toho, abych ji objala, jsem se opřela o její rameno a ona vyhledala pohádku, na kterou jsme se měli dívat.
Jakmile ho našla, okamžitě ho spustila. Po celou dobu pohádky jsem mlčela a dívala jsem se v napjatém očekávání. Vážně jsem jí o svých citech chtěla říct, ale bála jsem se, jak zareaguje. Bála jsem se tak moc, že jsem byla ztuhlá a neustále jsem si kousala nehty.
Po pár minutách jsem byla zastavena. Možná to Nick lezlo na nervy nebo taky ne, ale rozhodně jsem nečekala to, co udělala.
"Víš, nemusíš si kvůli mně kousat nehty, Ann." oslovila mě, a aniž by stopla pohádku, zavřela noťas a položila ho na stolek vedle postele.
"Cože? To není kvůli tobě." řekla jsem pohotově, abych zakryla své rozpaky. Nick mě chytila za ruku a prozkoumávala pečlivě každý můj prst.
"Koušeš si je jen z nervozity. Z čeho jsi nervózní? " zeptala se. Její hlas zněl tak nevinně a zároveň normálně.
"Nejsem nervózní. To si pokaždé musím kousat nehty jen z nervozity? " odpověděla jsem jí a pokusila jsem se o úsměv.
"Ne." řekla mi a pak se ke mně zničehonic naklonila.
"Ale jsi nervózní..." byla tak blízko, že jsem skoro zadržela dech.
"A taky tak plodině ztuhlá. Víš, že mí můžeš říct cokoliv, že ano? " pousmála se a pak se odtáhla. Já jsem jen omámeně kývla. Zvedla se z postele a postavila se naproti mě.
"Potřebuju něco k pítí. Chceš taky? " zeptala se mě. Zavrtěla jsem hlavou v nesouhlas.
"Fajn hned jsem zpátky." oznámila mi a zamířila ke dveřím. Pozorovala jsem její záda. Jakmile, ale sáhla po klice...
"Miluju tě." vyhrkla jsem potichounku. Měla jsem pocit, že mě ani neslyšela. Na chvíli se zarazila. Pak se otočila směrem ke mně.
"Slyšela jsem tě dobře? "její výraz se zdál být překvapený jen málo, ale neviděla jsem v něm žádné pohrdaní či nenávist.
"Miluju tě." zopakovala jsem ta slova a potom jsem pod jejím zkoumavým pohledem zrudla. I rajče by proti mně mělo světlejší odstín červené. Pustila kliku a vrátila se ke mně.
"To je vyznání Ann? "zeptala se a sedla si vedle mě na okraj postele.
"A-asi jo." odpověděla jsem ji na její otázku. Moje představa o tom jak to proběhne byla trošku jiná.
Váhavě jsem ji pohlédla do obličeje, ale ona se usmívala.
"Tak jsi to konečně řekla." prohlásila a natáhla se ke mně. Uchopila mě jemně za tvář a než jsem stihla cokoli říct, tak mě políbila na rty. Byl to jen jemný dotyk, přesto to ve mně vyvolalo zvláštní až euforický pocit. Na to, co řekla, jsem v tu chvíli zapomněla.
"Jsem ráda. Trápilo tě to, viď? " řekla, když se odtáhla. Klečela jsem na posteli. Vyjeveně a trošku omámené jsem na ni zírala. Chtěla jsem, aby to udělala znova.
"Eh? " vyšlo ze mě po chvíli.
"Kdybys to neudělala ty, udělala bych to já. Ale chtěla jsem ta sladká slova slyšet napřed od tebe." posmála se Nick. Uvelebila se na posteli do kleku a já jsem udělala to samé.
Znova mě krátce políbila a potom řekla:
"Taky tě miluju, Annabeth." jejích úst to znělo překrásně, ne tak neohrabaně jako u mě. Mohla bych to poslouchat dlouho. Jenže na to nebyl čas. Přitáhla si mě do náruče a pak nás obě povalila na postel. Já jsem skončila pod ní. S jednou její rukou kolem pasu a druhou vedle mé hlavy, jak se opřela, když se nadzvedávala. Potom mě znova políbila. Ale tentokrát to nebyl ten jemný polibek. Tentokrát použila i jazyk. Překvapilo mě to a tak jsem na moment sevřela rty k sobě do linky.
Uchechtla se a kousla mě do rtu. Donutila mě tak pootevřít rty. Nekompromisně do nich jazykem vnikla a začala prozkoumávat má ústa. Po chvilce se svým jazykem otřela o ten můj a pošoupla mě tak ke spolupráci. Ačkoliv tohle byl můj první polibek tohodle druhu, tak jsem se zkusila zapojit. Naše jazyky se vzájemně propletly a mě začínal docházet dech. Ale přesto byl ten polibek příjemný a nechtěla jsem, aby přestal, i kdybych přitom měla vypustit duši.
Nick se odtáhla právě ve chvíli, kdy jsem myslela, že tu duši doopravdy vypustím. Zhluboka jsem se nadechla a teprve potom jsem na ni pohlédla. V jejích očích se zrcadlilo několik pocitů, mezi nimi i touha.
"Bylo docela těžké udržet se na uzdě, když jsi byla poblíž, ale nechtěla jsem zkazit naše přátelství." řekla. V jejích očích jsem zahlédla záblesk pochybností, ale hned byl pryč.
"Jsem ráda, že jsi mi to řekla." pousmála se, jako by se jí ulevilo. Natáhla jsem ruku a dotkla jsem se její tváře.
"Miluju tě už od chvíle, kdy jsme se znova potkali. Víš úplně ses změnila. Vůbec jsem to nečekala." překryla svou rukou tu mou. Na moment zavřela oči. Jako by si užívala jen samotný pocit, že to je venku.
"Já..." promluvila jsem. Otevřela oči a upřela na mě hluboký pohled.
"Ano?"
"Nevím, kdy přesně jsem se do tebe zamilovala, Celou dobu jsem o tvé orientaci věděla, ale přesto. Chvíli jsem si nebyla jistá sama sebou a pak jsi mě začala přitahovat a já jsem chtěla dělat věci, které-" kousla jsem se do rtu a zrudla jsem.
"Které? "pobídla mě jemně.
"Normálně bych na ně ani nepomyslela." odpověděla jsem a odvrátila jsem pohled. Na moment jsem se cítila trapně.
"Aha. Možná kdybys mi to popsala, věděla bych si rady." trápila mě. Podle tonu jejího hlasu se zdálo, že se jí to líbilo.
Nechtěla jsem to popisovat, protože to u mě vyvolalo ještě vetší rozpaky, než předtím. Myslím, že to tak nějak vycítila.
"Fajn, tak co kdybych zkusila dělat pár věcí. Co ty na to? " Naklonila se k mému uchu, čímž docílila toho, že jsme museli spustit naše ruce dolů.
"Můžeš mě kdykoliv zastavit." řekla.
***
"C-co to děláš?! " vykvikla jsem, když mi Nickina ruka vklouzla pod záhyby trička. Neodpověděla místo toho rukou vyjela výš a začala prozkoumávat mou kůži těšně pod podprsenkou. Zajíkla jsem se, když mě jemně nadzvedla a její ruka mi zmizela za zády. Rozepla mi podprsenku.
"Nick..." šeptla jsem. Byla jsem trošku vyděšená. Bála jsem se. Tohle jsem si sice představovala, ale, když se t dělo doopravdy, vyvolalo to ve mě obezřetnost. Nikdy jsem to s nikým nedělala. Její polibky mě rozechvívaly. Cítila jsem vlhko na kalhotkách, studilo to. Byl to divný pocit.
"Copak? " zeptala se a nadzvedla mě víc, aby mi mohla sundat tričko. Odvrátila jsem na moment pohled. Podprsenka mi jen tak volně visela, zavěšená jen na ramínkách.
"Cítím se divně." odpověděla jsem jí šeptem. "Co když..."
"Co když? " pobídla mě trpělivě k pokračování.
"Co když nás tady, někdo načapá? " vymáčkla jsem se. Usmála se na mě a jemně mě líbla na rty.
"Neboj se." to bylo jediné, co mi řekla, než mě zbavila podprsenky úplně a položila mě pod sebe. Políbila mě na rty, přitom si přidržela mou tvář. Když se odtáhla, pořádně si mě prohlédla. Zrudla jsem jako rajče. Přece jen jsem byla do poloviny těla nahá. Stejně jako jsem přišla o tričko a podprsenku, tak jsem přišla i o zbytek oblečení. Téměř jsem to ani nestihla zaregistrovat. Zatímco Nick, své oblečení stále měla. Zamračila jsem se na ni. Laškovně se pousmála a znova mě políbila.
"Nick? " oslovila jsem ji.
"Ano? " zeptala se.
"Buď opatrná." nebyla to žádost. Ještě nikdy jsem s nikým nic neměla, ani v tomhle duchu, a když jsem pod ní ležela v rouše Evině cítila jsem se, čím dál nervóznějí. Kývla mi na souhlas a zhluboka se mi zadívala do očí, než mě začala líbat na krk. Její rty zkušeně pokračovali až na klíční kost a poté zasypaly moje ňadra. Moje tělo po jejích dotecích přímo prahlo, přestože jsem byla tak nesmělá.
Když se dostala až k bradavkám, tiše jsem vydechla její jméno. Jemně je dráždila a rukama se něžným hlazením věnovala mým bokům a vlasům. Pečovala o mě s takovou jemností, až to ve mě vyvolávalo touhu jí to oplatit. Vklouzla jsem jí rukou pod triko a jemně jí přejížděla po podbřišku. Při každém jejím pohybu jsem získávala pocit, že chci, aby na tom byla tak jako já. Proto jsem jí opatrně vyhrnula tričko.
Leknutím jsem se zarazila, když jsem na jedné z bradavek ucítila její jazyk a následně zuby. Zasténala jsem. Moje tělo hořelo po jejích dotecích, a jak se zdálo, ona to věděla. Cítila jsem, jak se vzrušuju čím dál více. Taky jsem cítila, jak se její ruka pomalým tempem blíží k dolní části mého tělo. Jemně se otřela rukou o můj klitoris. Zasténala jsem. Bylo to až nad očekávání příjemné.
Vyhrnula jsem jí tričko a s její pomocí jí ho sundala. Moje ruce se ji obtočili kolem krku a přitáhla jsem si ji blíže. Moje bradavky ztuhly a byly teď o něco citlivější. Odtáhla se ode mě a potom mě políbila. Její ruka se pomalu sunula, až k mému otvoru. Pronikla do mě jedním prstem. Prohnula jsem se pod tím pocitem. Její prst mě teď dokonale zaplňoval. Byl to tak příjemný pocit.
Netrvalo to dlouho a pronikla do mě i druhým prstem. Když je oba dva ohnula, zasténala jsem slastí a sevřela ji pevněji v objetí. Moje sténání se stupňovalo, čím blíže jsem byla vrcholu. Nebyla to dlouhá doba, než jsem výkřikem vyvrcholila.
Vytáhla ze mě prsty a zkušeně je olízla.
"Nezastavila jsi mě." poznamenala. Její hlas zněl jako směsice překvapení i údivu. Čekala, že ji zastavím.
"Miluju tě." řekla jsem jen na to.

"Děkuju. Taky tě miluju."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama