Listopad 2016

Don't die. You can live for someone who needs you.

11. listopadu 2016 v 18:29 | Misaki Mayo |  Oneshot
Když jsem procházel tou ulicí, připadal jsem si tam jako vetřelec. Nepatřil jsem tam. V zákoutích a rozích poblíž barů jsem viděl dvojice, které se líbaly, které měly právě teď pro co žít, kteří se zítra ráno vzbudí a nebudou si pamatovat téměř nic. Šel jsem dál po tmavé cestě, kterou sem tam křižoval výbuch světla, když se lidi zdejchli za baru. Kdy už to dusno nevydržely. A tady jsem se chystal spáchat sebevraždu. V tomhle zapomenutém koutě si mě všimnou až ráno, nikdo mi v tom už nezabrání.
Pomalým krokem jsem míjel další dvojici, tentokrát dvě dívky, opile se pohihňávaly a vyměňovaly si polibky plné alkoholu a kouře. Jedna z nich držela cigaretu, poslední čeho jsem si všiml, než jsem se odvrátil, bylo, že byly obě blondýnky. Ale barvené, zpod blond barvy jim prosvítala tmavě hnědá a černá. Potom už jsem věnoval pozornost jen nedaleko vzdálené budově se zatlučenými okny.

Bruslák

8. listopadu 2016 v 18:06 | Misaki Mayo |  Anden and Damian
Anden a Damian

Bruslák

"Pojď se mnou na bruslák! "řekl najednou Damian. Právě jsem upíjel z pomerančového pitíčka, když to vyslovil. Překvapením jsem na něj celý obsah svých úst vyprskl. Od té noci v knihovně jsme spolu měli pletky nespočetněkrát, ale nikdy mě nepozval nikam ven. Měl jsem tušení, že v tom bude nějaký háček.

Pssst!

8. listopadu 2016 v 17:58 | Misaki Mayo |  Anden and Damian
Anden and Damian

Pssst!

Dneska jsem se rozhodl, že si poprvé něco přečtu. Možná to bylo kvůli pocitu, který jsem nedokázal popsat nebo prostě jen, protože na mě naléhala mladší sestra. Každopádně, jsem teď byl v knihovně a pohlížel jsem si regály s knížkami. Ještě nikdy jsem nic nečetl, a přesto jsem se snažil si vybrat něco, co by se mi líbilo nejvíce. Samozřejmě Cassie se nabízela, že mi pomůže, ale chtěl jsem to udělat bez její pomoci. Ovšem, kdybych věděl, co se stane, radši bych ji vzal sebou. Byla o dva roky mladší, takže zatímco mě bylo už osmnáct, ji bylo teprve šestnáct.

Archiv.

8. listopadu 2016 v 17:58 | M. M.
Ahoj, můj zákládní blog je mujblogpovidek jako Abigail a toho je archiv povídek, které zveřejňuju mimo. A Proč? Ani nevím, prostě mi to tak přijde lepší. Taky bych váa chtěla varovatm,že se tady objevůjí víceméně yaoi (boyxboy) a yuri (girlxgirl) a shonen-ai, shojo-ai. Takže por ty, co tady nahodou zavítají a nemusí to, tak prosím ať poklidně zmizí a na toto virtuální místo zapomenou.
Adresa blogu:

http://mujblogpovidek.blog.cz/

Tady to je něco jako moje komůrka v podzemí, budou tu pouze povídky. Děkuji za pozornost. Abigail M. M. neboli Misaki Mayo.